Bektaşlar Grup Beyaz Eşya, Mobilya, İş Güvenliği, Endüstriyel Temizlik Ürünleri, Bilişim Hizmetleri, Güvenlik Ürünleri Satışı ve İnşaat Mühendislik hizmetlerini Giresun/Tirebolu bölgesinde 1941 yılından beri ticari faaliyetlerine başlayarak sizlere sunmaktadır.

1941 yılında Bektaşlar Ailesinin bir büyüğü olarak Ali Bektaş beyefendinin “Ali Bektaş müessesi” adıyla Giresun bölgesinde sinemacılık ve fındık ticareti yapma amacıyla atılımlarını başlatmış ve günümüze kadar BEKTAŞLAR 3. kuşak olarak aynı amaca hizmet etmektedir.

1980 yılından itibaren ise bünyesine Yapı Mühendislik Faaliyetlerini katarak BEKTAŞLAR, ilçenin ve bölgenin gelişimine katkı sağlamak amacıyla faaliyet ve yatırımlara devam etmiştir.

2008 yılında BEKTAŞLAR önemli bir adım atarak ve gelişen teknolojiyi takip ederek Tirebolu ve Giresun bölgesinde Bilişim Sektöründe uzman ve mühendislik altyapısı ile siz değerli müşterilerine hizmet vermeyi sürdürmektedir.

2017 yılında BEKTAŞLAR büyük hizmet yelpazesi ile markalaşma sürecine girmiş ve değerli müşterilerine hizmeti devam etmeyi amaçlayarak gelişim göstermiştir.

MARKALARIMIZ

Bektaşlar Grup Sizi En Değerli Markalar ile Buluşturuyor!