90’lı yılların ikinci yarısında kurulan HTN Kimya Endüstriyel Koruma ve Bakım Ürünleri Sanayi, Endüstriye yönelik her türlü bakım, temizlik ve koruma kimyasallarıyla iş yerinizde karşılaşacağınız sorunları en güvenli, ekonomik ve etkin bir şekilde çözümlemenizi sağlayacak ürünleri üretmektedir. ISO 9001 ve ISO 14001 kalite belgeli ürünlerimizi ev ve işyerlerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Yenilikçi yapısı ve doğaya verdiği önem ile kısa sürede büyüme kaydeden firmamız, üretimini İstanbul Ümraniye’deki modern tesisimizde sektörde öncü deneyimli mühendis ve teknik elemanlardan oluşan ekibimiz tarafından kaliteden ödün vermeden büyük bir titizlikle sürdürmekte ve yenilikçi ürün gamı ile sektörün öncü oyuncusu olma yolunda ilerlemektedir.

Firmamız, sektörde ve teknolojide yaşanan gelişmeleri yakından takip ederek, çevre dostu anlayışından ödün vermeden, müşterilerimizin ihtiyaçlarını en doğru şekilde karşılayacak ürünler ile hizmetine devam etmektedir.

Sektörde; uzman ekibimiz ile müşterilerimizin sorunlarına geniş kapsamlı çözümler sunarken, kaliteli ve çevre dostu ürünlerimiz ile sürekli takip edilen ve yönlendiren öncü firma olmayı HTN KİMYA olarak kendimize görev olarak bildik.

İLETİŞİM

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Merkez Ofis

Atakent Mahallesi, Gelincik Çıkmazı Sokak, A-401, Blok: 6/7. Küçükçekmece/İSTANBUL

Fabrika

Esenşehir Mahallesi, Kürkçüler Caddesi, Nurettin Şiranlı İş Merkezi, No: 19. Yukarı Dudullu/Ümraniye/İSTANBUL

telefon

0212 510 1656

email

info@htnkimya.com